Wiedza liczy się tak samo jak technologia

Rozumiemy, że wiedza i umiejętność obsługi systemu są przynajmniej tak samo ważne, jak narzędzia techniczne oraz infrastruktura do zarządzania danymi. Aby zapewnić lepsze zrozumienie architektury i funkcjonalności systemu, oferujemy szeroki zakres szkoleń z oferowanych przez nas rozwiązań, a także szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, które odbywają się w jego siedzibie. Dodatkowo, proponujemy szkolenia przez internet, umożliwiające ciągłe podnoszenie kwalifikacji personelu.

  • Szkolenia z aplikacji
  • Warsztaty
  • Coaching
  • Wsparcie kursów
    e-learningowych
Nasze szkolenia umożliwiają zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu oferowanych aplikacji, dzięki czemu użytkownicy nabierają pewności siebie, używając naszych rozwiązań. Szkolenie nie wymaga żadnego przygotowania i jest uzupełnieniem wdrożenia.
Na zaawansowanych warsztatach wyjaśnisz wszystkie kwestie powstałe podczas użytkowania naszych rozwiązań. Poszerz strategię rozwoju i stań się ekspertem w pracy z naszymi aplikacjami.
Jeżeli ciągle nurtują Cię jakieś kwestie, możesz je wyjaśnić podczas indywidualnych szkoleń z trenerem. Przebieg takiego szkolenia oraz omawiane tematy zostaną dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Zdobywaj uzupełniającą wiedzę przy tworzeniu Twojej platformy Category Management. Aby osiągnąć maksymalne zyski z tego innowacyjnego rozwiązania, Twój zespół musi wiedzieć, jak łatwo i efektywnie z niego korzystać. Dzięki naszemu wsparciu będzie to możliwe.