Strategix CFT jest globalną firmą, która oferuje kompleksowe i sprawdzone rozwiązania takie jak usługi konsultingowe IT z zakresu Zarządzania Kategorią i Łańcuchem Dostaw. Strategix CFT opiera się na dogłębnych technicznych i biznesowych ekspertyzach procesów jak i wymaganej infrastruktury IT. Firma asystowała światowym sprzedawcom i dostawcom w procesie wdrożenia komplementarnych środowisk branży CM (Zarządzanie Kategorią) i SCM (Zarządzanie Łańcuchem Dostaw).

Strategix CFT powstało z połączenia niemieckiej firmy konsultingowej Strategix Enterprise Technology i świadczącej usługi IT firmy CFT Inc. z główną siedzibą w Chicago. Nowa firma może pochwalić się ponad 25-cio letnim doświadczenia w branży CM i SCM i łącznie zatrudnia 250 osób na całym świecie z oddziałami w Niemczech, Polsce, Rosji, Turcji  i Stanach Zjednoczonych.

Innowacyjna koncepcja P4Category Management stworzona przez Strategix CFT bazuje na holistycznym podejściu do Zarządzania Kategorią:

“Poprzez zintegrowane portfolio produktów rozumiemy nie tylko optymalizację czterech "P" tradycyjnego Zarządzania Kategorią, ale idziemy krok dalej i łączymy te cztery składniki. To tworzy interakcję, kreując unikalne synergie, jak i homogeniczne i ciągłe procesy biznesowe”, (Jan Hanussek, CEO, Strategix).

Ci, którzy szukają wsparcia w obszarach optymalizacji asortymentu, zarządzania kategorią i przestrzenią, cen i promocji, optymalizacji zapasu oraz zarządzania popytem i uzupełnieniem, powinni się do nas koniecznie zgłosić!

 

 

onas mapa pl