Revionics Insight, 16-18 października 2016 (Austin, TX)

Dwudniowe, interaktywne wydarzenie, w którym udział wezmą najlepsi z dziedziny handlu detalicznego, pełne networkingu, szkoleń, wymiany wiedzy i innowacyjnych treści.

ECR Day, 21-22 września 2016 (Berlin)

21 i 22 września przedstawiciele branży dóbr konsumpcyjnych spotkali się podczas konferencji ECR w Berlinie. Najwyżsi rangą decydenci w branży i na rynku, wykorzystali dwa dni na przedyskutowanie procesów biznesowych, najnowszych trendów, rozwoju oraz optymalizowania łańcucha wartości.

JDA Focus, 1-4 maja 2016 (Nashville, TN)

Coroczna konferencja JDA Focus tym razem odbędzie się w Nashville i zgromadzi ponad 2000 specjalistów z branży detalicznej i produkcyjnej.

sxConnect2016, 21 kwietnia 2016 (Poznań)

Store Specific Planning czyli jak zarządzać sklepami indywidualnie i wydajnie?

EuroCis, 23-25 lutego 2016 (Düsseldorf)

Targi poświęcone nowościom technologicznym dla branży handlowej. Odwiedź nas na naszym stoisku 10E11 w hali 10.

NRF, 17-19 stycznia 2016 (Nowy Jork)

Konferencja NRF (National Retail Federation) znana też pod nazwą Retail’s Big Show, to flagowe wydarzenie branżowe oferujące spotkania i warsztaty ze specjalistami, a także prezentację nowych rozwiązań i technologii.

Warsztaty: Analiza danych w sektorze Retail, 25-26 listopada 2015 (Warszawa)

Strategix, jako partner Trio Conferences, zaprezentuje na warsztatach "Analiza danych w sektorze retail" swoje innowacyjne rozwiązanie wspierające mobilny Space Management. Nasza prezentacja obejmie takie tematy jak:

  • Wsparcie przedstawicieli handlowych i merchandiserów we wdrażaniu planogramów
  • Weryfikacja i zbieranie danych o planogramach w sklepie
  • Jak wykorzystać potencjał tkwiący we współpracy z handlem tradycyjnym?
  • Planogram dopasowany do każdego sklepu? To możliwe.

Zapraszamy do wzięcia udziału.

JDA Focus Connect, 3-5 listopada 2015 (Barcelona)

Coroczna konferencja JDA EMEA. Eksperci sprzedaży i łańcucha dostaw ponownie spotkali się na JDA Focus Connect, by przedyskutować tematy dotyczące doskonałości Category Management.

Revionics Insight, 18-20 października 2015 (Austin, TX)

6. Customer Forum: "Dowiedz się więcej. Wprowadzaj innowacje szybciej. Współpracuj mądrzej."

ECR Tag, 23-24 września 2015 (Bonn)

Najważniejsze spotkanie branży w roku. Tegoroczny temat "Transformuj teraz! Zarządzanie kanałami w Value Chain 4.0" stawia cyfrową transformację w centrum zainteresowania.

JDA Industry Connect, 16 września 2015 (Moskwa)

Łańcuch Dostaw i efektywność Logistyki w burzy gospodarczej. JDA organizuje konferencję, by podzielić się swoimi dobrymi praktykami z zakresu łańcucha dostaw, planowania sprzedaży, operacji sklepowych i zarządzania kategorią oraz doświadczeniem światowych firm.

Pricing and Promotions, 27 maja 2015 (Poznań)

Warsztaty organizowane przez Strategix i Revionics, poświęcone zarządzaniu polityką cenową: od optymalizacji cen regularnych, poprzez promocje i efektywne wyprzedaże.

Warsztaty: Pricing and Promotions, 22 maja 2015 (Moskwa)

Warsztaty organizowane przez Strategix i Revionics, poświęcone zarządzaniu polityką cenową: od optymalizacji cen regularnych, poprzez promocje i efektywne wyprzedaże.

Warsztaty: Pricing and Promotions, 19 maja 2015 (Düsseldorf)

Warsztaty organizowane przez Strategix i Revionics, poświęcone zarządzaniu polityką cenową: od optymalizacji cen regularnych, poprzez promocje i efektywne wyprzedaże.

sxConnect, 12 maja 2015 (Düsseldorf)

Zapraszamy do wspólnego świętowania 25-lecia Zarządzania Kategorią (CM): co dziś oznacza Category Management? Co nam przyniesie przyszłość i jak możemy się na to przygotować? Coroczna konferencja organizowana przez Strategix w Düsseldorfie (Schloss Garath) 

JDA FOCUS, 26-29 kwietnia 2015 (Orlando)

Coroczna konferencja JDA o zasięgu globalnym: obowiązkowy punkt w agendzie profesjonalistów z dziedziny handlu i łańcucha dostaw.

sxConnect, 14 kwietnia 2015 (Poznań)

Na spotkaniu zaadresowanym do producentów FMCG zaprezentowaliśmy naszą kompleksową ofertę wspierającą ich w  realizacji projektów CatMan z sieciami handlowymi: od możliwości poszerzenia know-how, poprzez planowanie asortymentu i ekspozycji, po narzędzia skutecznej egzekucji w sklepach

EuroCIS, 24-26 lutego 2015 (Düsseldorf)

Targi poświęcone nowościom technologicznym dla branży handlowej

JDA FocusConnect, 10-12 listopada 2014 (Barcelona)

JDA’s EMEA coroczna światowa konferencja dla specjalistów z branży retail oraz łańcucha dostaw

Insight, 19-21października 2014 (Austin)

Ignite Business Transformation – 5 coroczne forum dla klientów

Smart- Complete- Executable – coroczna konferencja Strategix dla polskich klientów, której celem jest przedstawienie nowej koncepcji firmy

CATEGORY MANAGEMENT RELOADED – coroczna konferencja Strategix dla niemieckich klientów, której celem jest przedstawienie nowej koncepcji firmy

23-25 lutego 2016